Bal karnawałowy 2020

22 stycznia 2020

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W środę i piątek w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.  Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Dzieci w doskonałych humorach i w przepięknych strojach  opanowały przedszkole. Zrobiło się wesoło i kolorowo. Fantastyczna zabawę poprowadzili animatorzy, którzy zaprezentowali również „magiczne sztuczki”.  

Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

„Czytanie łączy pokolenia” – gr. X„Kevin sam w święta” – teatrzyk w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego Arena