Bal Karnawałowy 2019

7 stycznia 2019

W poniedziałek 7 stycznia, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który tak długo wszyscy czekaliśmy.  Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami, odważnymi rycerzami i policjantami, zawitały też do nas biedronki, kotki, pszczółki, motylki, piraci,  oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek, aż trudno było rozpoznać wśród nich naszych przedszkolaków.

Na sali balowej, pełnej pięknych kolorowych ozdób oraz balonów, zebrali się wszyscy – dzieci, nauczycielki, rodzice – którzy chcieli uczestniczyć w zabawie prowadzonej przez animatorów. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i za wspólna zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok…

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – grupa IIICiasteczka dla Babci i Dziadka gr. XI