Bal Karnawałowy 2015

16 stycznia 2015

W piątek 16 stycznia, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który tak długo wszyscy czekaliśmy.  Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami, odważnymi rycerzami i policjantami, zawitały też do nas biedronki, kotki, pszczółki, motylki, piraci,  oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek, aż trudno było rozpoznać wśród nich naszych przedszkolaków.

Bal uświetniła Królowa Śnieżka, za którą przebrała się p. Monika Pielasa, wraz z siedmioma krasnoludkami, w których wcieliły się oczywiście nasze panie, wraz z panią dyrektor.

Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca, a w salach, na dzieci, czekały wspaniałe paczki od św. Mikołaja. Do domów wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni…

Dwór Świętego Mikołaja i Świątecznych WróżekWystawa klocków Lego