Akcja charytatywna "Nie bądź sknera, kup pampera"

18 grudnia 2021

W dniach 1.12 – 16.12.2021 r. w grupach dzieci sześcioletnich oraz  Publicznej Szkole Podstawowej  w Pilawie została przeprowadzona akcja charytatywna pt. „Nie bądź sknera, kup pampera”. Celem akcji był zbiór darów, takich jak: pieluchy jednorazowe, chusteczki nawilżane, kaszki, obiadki, ubranka, środki do mycia, chemia, itp. na rzecz noworodków oraz maluszków przebywających w ośrodkach adopcyjnych w Otwocku i okolicach. Nasze kochane przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami mocno się zaangażowały w tą akcję charytatywną i udało nam się zebrać bardzo dużo rzeczy dla potrzebujących dzieci.  Wszystkie dary zostały zawiezione do punktu zbiórki w Otwocku. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za każdą przyniesioną rzecz i okazane serce dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Pamiętajmy, że niesione przez nas dobro, zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą!😍❤🎅

   Magdalena Trybuch

Propozycje zabaw i ćwiczeń Gr. VWesołych Świąt!