4-latki w Bibliotece

22 października 2019

Wpojenie dziecku reguł dobrego zachowania to proces wymagający sporo zaangażowania i cierpliwości nie tylko ze strony rodziców, ale również i nauczycieli. Warto rozpocząć go jak najwcześniej, ponieważ dzięki temu można osiągnąć znacznie szybsze efekty, a dobre maniery pozostaną z dzieckiem na długi czas. Dlatego też, 4-latki odwiedziły dzisiaj Bibliotekę w ramach realizowanego wspólnie projektu edukacyjnego „Grunt to dobre wychowanie”. Zajęcia rozpoczęły się od teatrzyku kukiełkowego opartego o wiersz J. Brzechwy pt. „Kwoka”. Dzieci przypomniały „czarodziejskie„ słowa oraz zasady dobrego zachowania się w przedszkolu i w innych miejscach użyteczności publicznej. Na koniec z radością wykonały portret „niewychowanej” Kwoki.

Alpaki w przedszkoluZabawy kasztanami gr. X