Teatrzyk "Najlepszy rachunek, dobro plus szacunek"

5 marca 2018

Dnia 05.02.2018 r. w przedszkolu gościliśmy Studio Artystyczne Arena z Białegostoku z teatrzykiem pt.: „ Najlepszy rachunek, dobro plus szacunek”.Dzieci poznały głównego bohatera Stasia, który był strasznym psotnikiem. Podczas wycieczki do zoo robił brzydkie psikusy napotkanym osobom oraz zwierzątkom. Obrażał ich i ośmieszał bawiąc się przy tym doskonale. Staś doświadczając niemiłych sytuacji na własnej skórze zrozumiał swoje niewłaściwe zachowanie wobec innych. Przeprosił wszystkich oraz obiecał poprawę. Mali widzowie wraz z bohaterem doszli do wniosku, że nie można wyśmiewać się z innych osób, należy pomagać sobie nawzajem, być dobrym, uczynnym a szacunek do innych, bez względu na wiek, jest jedną z najważniejszych wartości.

„Czy jesteśmy sami w kosmosie?” 6-latkiWizyta w Bibliotece Gr. XIII